נכסים למכירה בפורטוגל

פורטוגל היא אחת המדינות הכי מבוקשות היום בגוש היורו עבור משקיעי נדל"ן. יש בה עדיין נכסים במחירי הזדמנות ובעיקר בעיר פורטו.
נכסים למכירה בפורטוגל

בפורטוגל יש נכסים במחירי הזדמנות ובעיקר בעיר פורטו. זוהי עיר גדולה בצפון פורטוגל הידועה כיעד תיירותי מבוקש מה שהופך את הדירות שבה למבוקשות מצד תיירי AIRBNB. יש בה שילוב נהדר של אגמים והרים. אתרים מודרניים ועתיקים והיא עדיין נחשבת לעיר יחסית זולה מבחינת החיים בה. יש לה לאן לצמוח ומחירי הנדלן שבה עדיין לא מיצו את עצמם ולכן יש להם עוד לאן להמריא. 

2008 זו הייתה השנה בה הושפעה פורטוגל ממשבר הסאב פריים בארה"ב, שהשפיע גם על הכלכלה באירופה. המשבר הזה אירע כאשר בנקים בארה"ב הציעו משכנתאות בריביות אפסיות לכל דורש, אבל רובם של לוקחי המשכנתאות לא הצליחו להחזיר אותן וכך קרס הבנק המרכזי לאשראי הליהמן ברדרס ובארה"ב נותרו בנקים עם הרבה מאוד בתים משועבדים של לוקחי משכנתאות.

המשבר הזה הגיע עד פורטוגל אך מאז 2014 היא נמצאת במגמה של התאוששות. 

נכסים למכירה בפורטוגל מבוקשים מאוד היום וכדאי לחשוב על השקעות נדלן בפורטוגל כדי לרכוש נכסים כדאיים במיוחד.

​​פורטוגל מדינת תיירות ודירות AIRBNB

התיירות בפורטוגל נמצאת בעלייה גדולה. בכל שנה ממריאים ונוחתים משדה התעופה בליסבון כ-20 מיליון בני אדם. רק בליסבון מבקרים מדי שנה כ-4.5 מיליון תיירים ובכל שנה המספר עולה. בפורטו מבקרים כ-1.6 מיליון תיירים. 

יש מחסור רב בבתי מלון ולכן יש ביקוש גבוה בקרב התיירים לדירות AIRBNB.אלה נרכשו כדירות להשקעה והיום לא נשארות ריקות אפילו יממה. הן מכניסות הכנסה פאסיבית נאה לבעליהן. הביקוש לדירות מצד תיירים גרם גם לעליית מחירי הנדלן בכלל. לעומת מדינות שונות באירופה, למשקיעים מפורטוגל יש אפשרות לקבל משכנתא לרכישת נכסי נדלן ועד70% מהעלות שלהן למשך 30 שנה, הכל בריבית נמוכה ומשתלמת.

​​אפשר למצוא היום בפורטו נכסים למכירה בפורטוגל במחירים בהם משקיע ישראלי לא יכול לקנות אפילו מחסן בשדרות. ההשקעות הן סולידיות בסיכון נמוך ויש טווח מחירים רחב. 

משקיעים בפורטוגל ומקבלים הכנסה פאסיבית לכל החיים

משקיעים מכל העולם וגם מישראל רוכשים היום דירות בפורטוגל בפורטו באמצעות חברה ישראלית להשקעות. חברה זו מחזיקה נציג בפורטוגל אשר מתפקידו לאתר את הנכסים השווים המוצעים למשקיעים. היכרות וידע עם השוק המקומי הם ערובה להצלחה בהשקעה. החברה הישראלית מלווה את המשקיעים בכל שלב וגם מול הבנקים בפורטוגל.

נכסים למכירה בפורטוגל הם בוודאי לא במחירים של נכסי הנדלן בארץ, לכן יש ביקוש כל כך גבוה מצד משקיעים. אנשים שיש להם קרן השתלמות או ירשו סכום מסוים, לא יכולים לעשות אתו כלום בארץ מבחינת נדלן אבל יכולים לעשות אתו הרבה מאוד בפורטוגל, עיני כל המשקיעים נשואות אליה וכבר רשומות אין ספור הצלחות.

ליווי משקיעים מהצעד הראשון

ההתקשרות עם חברה ישראלית להשקעות בפורטוגל, מחייבת איתור החברה הנכונה אשר יש לה מאגר של נכסים למכירה בפורטוגל והיא פועלת מול חברה מקצועית שם. היא תלווה אתכם בקשר לרכישת נכס בפורטו, החל מהשלב של איתור הנכס המתאים לתקציב ולדרישות שלהם ועד לקבלת משכנתא מבנק מקומי. ליווי משפטי לאורך כל התהליך עד לחתימת הסכם רכישה על שמכם. תוכלו להשכיר באמצעותה הנכס בתור AIRBNB והחברה תפעל גם במקום הנכס לאיתור שוכרים לנכס. אם תחפצו בשדרוג הנכס, היא תוכל לחבר אתכם עם חברת שיפוצים מוכרת ומובילה לכל היקף של שיפוץ. 

השקעות בנדלן ולא רק בפורטוגל, עדיפות היום על כל מסגרת של חיסכון שהריבית בו היא כל כך נמוכה ולא מתגמלת. לכן אנשים בוחרים להשקיע את כספם בנדל"ן וגם בחו"ל. רכישת נכס מבטיחה לכם שכספכם מבטיח את ערכו לאורך השנים והנכס שרכשתם אף יגדיל את ערכו וכך אם תחליטו למכור גם תוכלו להרוויח עליו. אין כמו נכס נדלן בחו"ל כאפיק ההשקעה הכי כדאי היום לכל משקיע גם לא בסכום גדול אבל מספיק בשביל לרכוש נכס בפורטוגל. 

השאירו תגובה